Mirastan Kalan Arazinin İzinsiz Kullanımı, Hakaret Şikayet Dilekçesi Örneği

………………. CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI ‘NA

MÜŞTEKİ (ŞİKAYETÇİ) : AD SOYADI-TC NO
ADRES :
TEL :

ŞÜPHELİ : AD SOYADI-TC NO

KONU : TACİZ VE HAKARET VE TEHTİD

AÇIKLAMALAR :

Şikayetçi olduğum şahıslar benim eşimin kardeşinin çocuklarıdır. Bu şahıslar hem eşim hem de babalarının vefatı ile kalan arazileri biçip para kazanmaktadırlar. Ancak kadastro tespiti ile araziler şahsım adına tapu tescil yapılmıştır. Bu duruma karşı olduğumu belirttiğimde şikayetçi olduğum şahıslar beni ve çocuklarımı tehdit etmektedirler.

Aleni olarak şahsımı küfür sinkaflı sözler ile rencide etmektedirler. Kendi rahatsızlıklarım nedeni ile dayanılmaz hal alan bu durum beni iyiden iyiye rahatsız etmektedir. “………………………………… ” gibi kelimeler söyleyerek kişilik haklarıma saldırıda bulunan şahıslar ben son ‘’ ….. kardeşiz senide çocuklarını da öldürür bu dünyadan sileriz’’ diyerek tehdit etmiştir. Can güvenliğim bulunmamaktadır.

Şikayetçi olduğum şahıslar nedeni ile hem benim hem de çocuklarımın can güvenliği bulunmamaktadır. Dolayısı ile can güvenliğimizin sağlanmasını talep eder tarafınıza başvurmam hususu doğmuştur.

DELİLLER : Nüfus Kayıt Örneği.

SONUÇ VE İSTEM :

Yukarıda belirttiğim nedenlerle; şüpheli şahıslardan şikayetçi ve davacıyım. Uzlaşmak istemiyorum. Benim ve ailemin başına gelecek herhangi bir durumdan bu şahısların sorumlu olduğunu beyan eder can güvenliğimizin sağlanmasını ve şahıslar hakkında gerekli işlemlerin başlatılması için ilgili karakola yazı yazılmasını, haklarında kamu davası açılmasını arz ve talep ederim. ……/…../……

ŞİKAYETÇİ
DAVACI
AD SOYADI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir