Menkul ve  Gayrimenkul Değerleme hizmeti ile mirasçıların birçok riskten korunması için hizmet vermektedir.

Mirasçılara İntikal edecek Menkul ve Gayrimenkullerin, hazırlanacak değerleme raporlarında Menkul ve Gayrimenkul ‘un  (Ekspertiz ve Değerlendirme Raporu) yalnızca gerçek değerinin tespiti yapılmaz.

Gayrimenkul ‘un tapu ve belediyede dosyaları incelenir. Tapu ve belediyede incelenen evraklar ile yerinde inşa edilmiş gayrimenkul (tarla, arsa, arazi, konut veya ticari) karşılaştırılarak yasal durum ile mevcut durum karşılaştırılarak tüm farklar raporda gösterilir.

Mirasçılara intikal edecek olan gayrimenkullerin üzerinde bulunan hakların, hisselerin ve yasal  durumu raporda yazılır.

Mirasçılara intikal eden arsa ve arazilerine yatırımcı bulunması için değerleme hizmeti yapılmaktadır. Mirasçıların arsa ve arazisine değerleme raporu kapsamında yatırımcıya, Bina, İş Merkezi, Turistik Tesisler, Alışveriş merkezleri, Fabrika, Diğer üretim tesisleri vb. gibi sunulmak üzere, mirasçıya çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Miras Hukuku Konusunda,  hukuki ve uzman kişilerden araştırma, danışmanlık yardımı almanızı size tavsiye ederiz, bu konuda Miras Uzmanı olarak doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

“Menkul ve Gayrimenkul Değerleme Hizmeti” için 2 yorum

  • Anne ve babamın hiç tapusu olmadığı bir ev için yanımda kaldıkları benim bakmamdan miras davası açmışlar evimi rlimden almaya çalışıyorlar konu gayrimtnkul deyerleme uzmanına gitmiş ne olur.tapu başka şahıstan bena giçti geçmişi yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir